OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Veroni Mineral Funkční vody

VERONI Mineral Alkaline je produkt s pH do 7,9-8,1 obohacený zinkem a selenem, který pomáhá udržovat správnou acidobazickou rovnováhu a zajišťuje optimální podmínky pro fungování těla. Kromě toho má silné antioxidační vlastnosti a ničením volných radikálů přispívá k oddálení procesu stárnutí. Kromě toho produkt snadno proniká do buněčných membrán, dokonale hydratuje a čistí buňky těla.

Alkalická voda má pro organismus několik prokazatelných zdravotních výhod.

  • hydratuje více než obyčejná voda
  • snižuje riziko zlomenin a osteoporózy
  • napomáhá proti pálení žáhy
  • pomáhá proti překyselení organismu
  • pomáhá zbavit se tělesného tuku

Veroni Mineral Energy je nesycený nápoj s přídavkem přírodního kofeinu získaného ze zelených kávových zrn. Dokonale vyvážené ingredience vám umožní zdravou a přirozenou cestou zvýšit energii vašeho těla. Veroni active Energy je nápoj připravený pro tělesně a duševně aktivní lidi, kteří žijí plnohodnotný život a kteří si váží svého zdraví. jedna láhev Veroni active Energy poskytuje tolik energie jako šálek kávy. Získejte energii z přírody bez umělých přísad, sladidel a konzervačních látek!

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.