OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Veroni active Natural Energy Drink

Veroni active Natural Energy Drink je energetický nápoj o objemu 400 ml se zcela přírodním složením. Vůně a šťávy v ní dodávají intenzivně ovocnou chuť a díky guaraně a přírodnímu kofeinu okamžitě dodávají energii k akci. Veroni active Natural Energy Drink obsahuje 140 mg přírodního kofeinu, pocházejícího z guarany a zelených kávových zrn. To vám poskytne povzbuzení, které cítíte po konzumaci dvou šálků kávy.

Obal Veroni active Natural Energy Drink naznačuje přírodní původ produktu. Zelený vršek, nápisy, informace "100% přírodní", list a textura podobná papírům dávají jasnou zprávu o přirozenosti výrobku. V centrální části etikety je výrazný, charakteristický symbol připomínající spínač "POWER", který zdůrazňuje energetickou funkci nápoje, která vás "aktivuje". Na čelní straně je také zvýrazněn vysoký obsah přírodního kofeinu ve formě piktogramu připomínajícího kávové zrno. Jednotlivé příchutě byly odlišeny umístěním ovoce na etiketách a spodní barevný pruh s názvem chuti.

Veroni active Natural Energy Drink je balen v praktické a funkční láhvi. Výrobek je k dispozici ve třech příchutích: Acai berry, exotický, grapefruit a granátové jablko.

PODROBNÉ INFOFMACE O JEDNOTLIVÝCH DRUZÍCH

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.