OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

PRO-ZDRAVOTNÍ SIRUPY Z ŘADY EXCELLENCE

PRO-ZDRAVOTNÍ SIRUP - ANTIOXIDACE

Aróniový sirup s vitamínem C.

ARÓNIOVÝ sirup „ANTIOXIDACE” s vitamínem C z řady Excellence je speciální receptura na podporu zdraví. Obsahuje zdroj vitamínu C (80 mg / 100 ml / 100% RHP *), který pomáhá chránit buňky před oxidačním stresem. Doporučení: Konzumujte 1 porci (20 ml) aróniového sirupu s vitamínem C denně. Podporujeme vyváženou stravu a zdravý životní styl. Chcete-li mít dobré zdraví, musíte se o něj pravidelně starat.


PRO-ZDRAVOTNÍ SIRUP - VITALITA

Malinový sirup s obsahem vitamínů B6 a B12.

Sirup z řady Excellence MALINA "VITALITA" s vitamíny B6 a B12, je speciální receptura na podporu zdraví. Obsahuje zdroj vitamínů B6 a B12 (B6: 1,4 mg/100 ml / 100% RHP *; B12: 2,5 µg / 100 ml / 100% RHP *), které snižují pocit únavy. Správná tělesná výkonnost, dobré zdraví a pohoda jsou receptem na vitalitu. Doporučení: konzumujte 1 porci (20 ml) malinového sirupu s vitamíny B6 a B12 denně. Balení obsahuje 16 doporučených dávek přípravku: 20 ml. Podporujeme vyváženou stravu a zdravý životní styl. Chcete-li mít dobré zdraví, musíte se o něj pravidelně starat.

PRO-ZDRAVOTNÍ SIRUP - POVZBUZENÍ

Sirup z černého bezu a extraktu z květu pampelišky s vitamínem C.

Sirup z řady Excellence ČERNÝ BEZ S EXTRAKTEM Z KVĚTU PAMPELIŠKY "POVZBUZENÍ" s vitamínem C je speciální receptura na podporu zdraví. Obsahuje zdroj vitamínu C (80 mg/100 ml / 100% RHP*), který pomáhá snižovat únavu a povzbudí celý organismus. Doporučení: Konzumujte 1 porci (20 ml) sirupu s vitamínem C denně. Podporujeme vyváženou stravu a zdravý životní styl. Chcete-li mít dobré zdraví, musíte se o něj pravidelně starat.

PRO-ZDRAVOTNÍ SIRUP - DÝCHACÍ ÚSTROJÍ

Sirup z extraktů z výhonků borovice a květu černého bezu.

Sirup z řady Excellence VÝHONKY BOROVICE "DÝCHACÍ ÚSTROJÍ" je speciální receptura na podporu zdraví. Obsahuje extrakt z výhonků borovice Pinus sylvestris L. (1,96 g / 100 ml), který má blahodárný a uklidňující účinek na dýchací ústrojí a podporuje volné dýchání. Doporučení: Konzumujte 1 porci (20 ml) sirupu s extraktem z výhonků borovice denně. Podporujeme vyváženou stravu a zdravý životní styl. Chcete-li mít dobré zdraví, musíte se o něj pravidelně starat.

PRO-ZDRAVOTNÍ SIRUP - IMUNITA

Ovocný sirup s extraktem z jeřabiny a šťávou z aceroly. Obsahuje přírodní zdroj vitamínu C z aceroly.

Sirup z řady Excellence JEŘABINA A ACEROLA "IMUNITA" s vitamínem C je speciální receptura na podporu zdraví. Obsahuje přírodní zdroj vitamínu C z aceroly (12 mg/100 ml / 100% RHP*), který pomáhá se správnou funkcí imunitního systému. Doporučení: denně zkonzumujte 100 ml sirupu, rozdělených do porcích po 25 ml. Podporujeme vyváženou stravu a zdravý životní styl. Chcete-li mít dobré zdraví, musíte se o něj pravidelně starat.

PRO-ZDRAVOTNÍ SIRUP - DOBRÁ NÁLADA

Ovocný sirup s přídavkem výtažků meduňky a máty.

Sirup z řady Excellence MÁTA A MEDUŇKA "DOBRÁ NÁLADA" je speciální receptura pro zdraví, ve které se vzájemně kombinují a doplňují výtažky cenných bylin: máty a meduňky. Extrakt z listů meduňky pomáhá udržovat pozitivní náladu a přispívá k optimální relaxaci, také osvěžující výtažek z máty peprné pomáhá udržovat dobrou náladu a pomáhá dosáhnout relaxace. Doporučení: konzumujte třikrát denně 25 ml zředěného sirupu 1:9. Podporujeme vyváženou stravu a zdravý životní styl. Chcete-li mít dobré zdraví, musíte se o něj pravidelně starat.

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.