OK

Obchodní zástupce

Výrobce a dovozce nápojů, nápojových sirupů, slaného a sladkého trvanlivého pečiva hledá obchodní zástupce pro prodej značkových produktů.

Nabízíme:
- spolupráci se stabilní českou společností působící na českém trhu již od roku 1992
- adekvátní finanční ohodnocení odpovídající Vašim schopnostem a výkonům, provize z prodeje
- možnost fixní složky měsíčního příjmu
- různorodou a samostatnou práci
- portfólio vysoce kvalitních produktů
- flexibilní pracovní dobu
- práci v regionu bydliště
- potřebné obchodní a produktové školení
- marketingovou podporu

Pracovní náplň:
- aktivní prodej nápojů a nápojových sirupů
- aktivní péče o stávající zákazníky
- aktivní vyhledávání nových zákazníků
- pravidelná školení

Požadujeme:
- komunikativní osobnost s orientací na zákazníka a jeho potřeby
- praxe a obchodní zkušenosti v oblasti prodeje (výhodou)
- ŘP sk. B, automobil
- spolehlivost, samostatnost, pracovitost, obchodní myšlení, aktivní přístup, slušné vystupování
- vnitřní potřebu být úspěšným obchodníkem
- živnostenský list

Sjednání pohovoru na tel. č. +420 777 465 811 nebo na e-mailu: info@chutnaskvele.cz

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.